PREFABRİK YAPILAR

Prefabrik Yapılar

sektörüne ait

firmalar

burada yer alıyor.
  • Firma Adı
  • Uğur Mumcu Cad. No:81/8 Gaziosmanpaşa, Çankaya, Ankara
    ANKARA - ÇANKAYA - GAZİOSMANPAŞA
    Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 447 76 62
    Şirket Web Sitesi:
  • Ankara Demirciler Sanayi Sitesi Esenboğa Yolu 18.Blok No.189-190 Ankara
    ANKARA
    Çatı Kaplama, İskele ve Kalıp Sistemleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 442 27 71
    Şirket Web Sitesi: www.saraloglu.com
  • Turan Mah. İzmir Asfaltı Üzeri 3. Km. Sarayköy, Denizli
    DENİZLİ - SARAYKÖY
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.258 415 22 10
    Şirket Web Sitesi:
  • Şemsettin Günaltay Caddesi No: 240/8 Erenköy, Kadıköy, İstanbul
    İSTANBUL - KADIKÖY - ERENKÖY
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 478 23 18
    Şirket Web Sitesi: www.aasinsaat.com
  • İmes San. Sit. C Blok 303. Sok. No:16 Dudullu, Ümraniye, İstanbul
    İSTANBUL - ÜMRANİYE - DUDULLU
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 364 51 60
    Şirket Web Sitesi:
  • Alpu Yolu 2.km 26000 Merkez, Eskişehir
    ESKİŞEHİR - MERKEZ
    Elektrik Tesisatı, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.222 237 62 62
    Şirket Web Sitesi: www.selka.com
  • Gazeteciler Sit. Haberler Sok. 6/1 Esentepe, Beşiktaş, İstanbul
    İSTANBUL - BEŞİKTAŞ - ESENTEPE
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 288 95 43
    Şirket Web Sitesi:
  • Reşit Galip Cad. No:88/3 Gaziosmanpaşa, Çankaya, Ankara
    ANKARA - ÇANKAYA - GAZİOSMANPAŞA
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 446 46 39
    Şirket Web Sitesi:
  • Necatibey Cad. No:58/14 Sıhhiye, Çankaya, Ankara
    ANKARA - ÇANKAYA - SIHHİYE
    Prefabrik Yapılar, Yapı Elemanları ve Profilleri,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 230 04 20
    Şirket Web Sitesi:
  • İstanbul Yolu 23. Km. Ankara
    ANKARA
    Çatı Kaplama, Müteahhitlik Hizmetleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Prefabrik Yapılar, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 366 72 47
    Şirket Web Sitesi: www.betonel.com.tr
  • Recep Peker Cad. Şefikbey Sok. No:28 K:2 Kadıköy, İstanbul
    İSTANBUL - KADIKÖY
    Kapı Pencere Sistemleri, Prefabrik Yapılar, Yapı Elemanları ve Profilleri,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.216 330 40 77
    Şirket Web Sitesi: www.aktifdoga.com.t
  • Kızılırmak Sok. No: 31 Kocatepe, Çankaya, Ankara
    ANKARA - ÇANKAYA - KOCATEPE
    Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar, Yazılım ve Teknik Destek,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 417 94 40
    Şirket Web Sitesi: www.cecengroup.com
  • Cinnah Cad. 39/3 Çankaya, Ankara
    ANKARA - ÇANKAYA
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 438 36 40
    Şirket Web Sitesi:
  • Ankara Asfaltı 20. Km. Kemalpaşa, İzmir
    İZMİR - KEMALPAŞA
    Hazır Beton ve Beton Malzemeleri, İskele ve Kalıp Sistemleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.232 877 10 01
    Şirket Web Sitesi: www.2001.com.tr
  • İstiklal Cad Odakule İş Merkezi No.284 Kat:.4 Beyoğlu, İstanbul
    İSTANBUL - BEYOĞLU
    Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Prefabrik Yapılar, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 243 12 01
    Şirket Web Sitesi: www.eston.com.tr
  • Altınova Sinan Mah. Yunus Emre Cad. Anteks İplik Fab. Karşısı Merkez, Antalya
    ANTALYA - MERKEZ
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.242 340 24 20
    Şirket Web Sitesi:
  • İskitler Cad. No:34 İskitler, Altındağ, Ankara
    ANKARA - ALTINDAĞ - İSKİTLER
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.312 280 20 30
    Şirket Web Sitesi:
  • Üsküp Sok. No:23 Bayrampaşa, İstanbul
    İSTANBUL - BAYRAMPAŞA
    Prefabrik Yapılar, Yapı Elemanları ve Profilleri,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.212 565 90 30
    Şirket Web Sitesi:
  • Natoyolu Cad. No:118 Yukarı Dudullu, Ümraniye, İstanbul
    İSTANBUL - ÜMRANİYE - YUKARI DUDULLU
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 356 55 24
    Şirket Web Sitesi:
  • Org. San. Böl. Merkez, Manisa
    MANİSA - MERKEZ
    Prefabrik Yapılar, Yapı Elemanları ve Profilleri,
    Şirket Kayıt Tarihi: 6 Aralık 2007 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.236 233 26 00
    Şirket Web Sitesi: