ZEMİN DÖŞEME VE YER KAPLAMALARI İSTANBUL FİRMALARI

Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları

sektörüne ait

İstanbul firmaları

burada yer alıyor.
 • Firma Adı
 • Fatih Sultan Mehmet Cd. Tonoğlu Plaza N:3 K:4 Kavacık, Beykoz, İstanbul
  İSTANBUL - BEYKOZ - KAVACIK
  Çatı Kaplama, Dekorasyon İşleri, Kapı Pencere Sistemleri, Yangın Söndürme ve Önleme, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 22 Şubat 2009 Pazar
  Şirket Telefonu: 0532 221 83 02
  Şirket Web Sitesi: ÖZ AHŞAP MERDİVEN Web Sitesini Ziyaret Et
  Bizim için ağaç, bir sanat olmasının yanında bir yaşam biçimidir. 1972 yılında firmamızı kuran Kemal Usta’nın (Öz) dediği gibi, her ağacın bir öyküsü vardır. Firmamız 1972’den beri ağaçların öyküsünü yazmaktadır. Bu arada Kemal Usta’nın da öyküsünü yazanlar olmuştur. Kurucu ustamızın ağaçlarla olan öyküsünün anlatıldığı “Her Ağaç Bir Düş Görür Ölürken” adlı öykü, 2002 TESK (Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu) Öykü yarışmasında ödül alarak, “En Güzel Esnaf ve Sanatkâr Öyküleri” kitabında yayınlanmıştır.
  Biz biliyoruz ki Kemal Öz, yaşamını bu sanata adayarak en güzel öyküyü yazmıştır. Onun, “İnandığın gibi yaşayacaksın, yaptığın iş senin ömrün olacak” düsturu, firmamızı büyüten temel manevi ilke olmuştur.

  Firmamızın da bir öyküsü vardır.

  1972 yılında kurucumuz Kemal Öz Edirnekapı'da ÖZ KARDEŞLER AĞAÇ TORNA ATÖLYESİ’ni kurar. Daha sonra bu işi ilerletmek için kendi tornalarını, yine kendi yaptığı merdivenlerde kullanmaya başlar ve böylece merdiven sektörüne girmiş olur.
  1981 yılında atölye Üsküdar Selmani Pak Caddesi’ne taşınır. Üsküdar Kemal Öz için gerçek bir tecrübe ve biriktirme alanı olacaktır. Seçkin bir torna ustası olan ustamız merdiven alanında da aranan bir isim olmaya başlar. Üsküdar yalnızca iş tecrübesinin derinleştiği bir alan değildir; insan ilişkileri de birikmeye başlar. Öz Ahşap’la özdeşleşen insana güven, dürüstlük ve iş ahlakı, kaynağını Üsküdar’da örülen sağlam dostluklardan alır.
  1997 yılında ALİ ÖZ 'ün üniversite sonrası katılımından sonra firmanın ismi ÖZ AHŞAP MERDİVEN olarak değiştirilmiş ve hedeflerini geliştirerek, ürün ve hizmetteki kalitesiyle kısa zamanda büyümüştür. 1970’lerin sayılı tornacılarından olan Kemal Öz, bin bir emek vererek kurduğu atölyenin büyük bir firma haline geldiğini ve sektörde güvenilirliğiyle aranan bir “marka” olduğunu görmüştür.

  Atölyemizde teslim edilen her iş başka bir işi, başka projeleri getirerek Öz Ahşap'ı merdiven sektöründe önemli bir noktaya taşımıştır. Artık sektöründe tanınan bir firma olduğundan her projede Öz Ahşap akla gelir olmuştur. Proje detayları ve müşteri memnuniyetine önem vererek Türkiye ve yurtdışında geniş bir müşteri portföyünü oluşturmayı başarmıştır. Günümüz koşullarında sürekli gelişime inanan firmamız, her geçen gün bitirdiği projeler ve uygulamalarla daha çok müşteriye hitap etmektedir. Özel yapım korkuluklar, kavisli küpeşteler, dış mekan küpeşteler, demir merdivenler, konsol veya uçan merdivenler, profil merdivenler, ahşap taşıyıcılı merdivenler ve dekoratif ferforje konusunda uzmanlaşmış, herhangi bir projeye hizmet vermeye hazır imalat ve montaj atölyesiyiz. 45 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de 81 ile hizmet veriyoruz ve yaptığımız tüm işlerin garantisini veriyoruz.
  Öz Ahşap sadece bir marka değil, eviniz için bir yaşam stilidir..
 • İncirli Dede Cad. No:4 Divan plaza Kat:22 No:22 Cumhuriyet, Şişli, İstanbul
  İSTANBUL - ŞİŞLİ - CUMHURİYET
  İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Yapı Elemanları ve Profilleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 12 Nisan 2022 Salı
  Şirket Telefonu: 0532 203 76 43
  Şirket Web Sitesi: EFE KENTSEL DÖNÜŞÜM - PARKE ALTI ŞİLTE VE KAPRON İMALATI Web Sitesini Ziyaret Et
  Firmamız 2015 yılından beri İstanbulda da su yalıtımı, epoksi zemin kaplama, dekorasyon işleri, kentsel dönüşüm işleri üzerine hizmet vermektedir.
  Kentsel dönüşüm olarak eski yıpranmış ömrünü doldurmuş binalarınız, temelden anahtar teslim olarak yapılıp teslim edilmektedir. Temel izolasyonu, perde beton izolasyonu, pvc geomebran uygulama, teras izolasyonu, çatı izolasyonu, havuz izolasyonu, ıslak zemin izolasyonu, depo izolasyonu, poliüretan köpük uygulamaları, polyuera yalıtım, poliüretan enjeksiyon sistemi uygulamaları, yaptığımız işlerdendir.
 • (AYHAN KARAPINAR)

  Barbaros Hayretti Paşa Mah. 2262 sk. no:10/9 Esenyurt Esenyurt, İstanbul
  İSTANBUL - ESENYURT
  Cephe Kaplama, Dekorasyon İşleri, İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 25 Mayıs 2016 Çarşamba
  Şirket Telefonu: 0.532 342 92 06
  Şirket Web Sitesi: www.aykayapiinsaat.com
  Ayka Yapı İnşaat izolasyon konusunda çözüm merkezi olarak, dış cephe malzemeleri satış ve uygulamasında 20 yıllık tecrübesi ile dış cephe ısı yalıtımı ve dekor profilleri üretiminde müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet vermektedir.

  Dış cephe kaplama yalıtım sistemleri ve söve uygulamaları üç boyutlu tasarım olarak mühendislerimizce hazırlanıp müşteri isteği gözönüne alınarak itina ile yapılır.
  Mantolama her nekadar basit bir uygulama gibi gözükse de kendi içerisinde pek çok detay uygulama tekniklerine dayalı bir sisteme sahiptir.
  Mantolama doğru malzemenin doğru ustayla doğru bir şekilde uygulanması halinde iyi bir sonuç verecektir. Burdan da anlaşılacağı gibi sadece iyi malzeme almanız binanızda istediğiniz sonuca ulaşmanıza yetmeyecektir.

  Makine parkurunda mevcut strafor kesim makineleri, otomatik kaplama makineleri, özel tasarım karıştırma kazanları vs. mevcut olup teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Ayka Yapı İnşaat yakın zamanda sektöre yön vermeyi ve ilgi merkezi olmayı hedeflemektedir.

  İstanbul Şubesi İletişim Bilgililerimiz;
  Telefon :0212.509 35 32
  Fax :0212 509 35 33
  Adres : 1.Denizköşkler Mah. Doktor Sadık Ahmet Cad. Orhan Veli sk. No:28/A Avcılar-Istanbul
 • Adnan kahveci mah.yavuz sultan selim bulv.Alba rezidans No 43 B1 Blok D 6 Beylikdüzü, İstanbul
  İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 5 Ekim 2019 Cumartesi
  Şirket Telefonu:
  Şirket Web Sitesi:
  Nur Zemin geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında teslim edilen işleri ile tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.
  İnternet sitemiz üzerinden sunduğumuz zemin kaplama tipleri ve markalarına göre inceleme yapabilir, örnek uygulama resimlerini inceleyebilirsiniz. Zemin kaplamaları çözümleri için doğru yerdesiniz.
  14 Yıllık Deneyim
  Sektördeki 14 yıllık deneyimiz ve her geçen gün başarıyla bitirdiğimiz projeler ile hizmet kalitesini maksimum seviyede tutarak sizlerin beğenisini kazanıyoruz.
  Deneyimli personelimiz ile çıkabilecek sorunlara karşı çözümler üretiyor, sorunları daha oluşmadan bitiriyoruz. Deneyim ustalıkt
 • M.KEMAL PAŞA MAH.FİRÜZKÖY BULVARI MUTLULUK SOK. NO,29 KAT 1/ 5 FİRÜZKÖY Avcılar, İstanbul
  İSTANBUL - AVCILAR
  İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Tavan Kaplama, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 26 Haziran 2010 Cumartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 690 96 03
  Şirket Web Sitesi: www.nuryapi.com
  Nur Zemin geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında teslim edilen işleri ile tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.
  İnternet sitemiz üzerinden sunduğumuz zemin kaplama tipleri ve markalarına göre inceleme yapabilir, örnek uygulama resimlerini inceleyebilirsiniz. Zemin kaplamaları çözümleri için doğru yerdesiniz.
  14 Yıllık Deneyim
  Sektördeki 14 yıllık deneyimiz ve her geçen gün başarıyla bitirdiğimiz projeler ile hizmet kalitesini maksimum seviyede tutarak sizlerin beğenisini kazanıyoruz.
  Deneyimli personelimiz ile çıkabilecek sorunlara karşı çözümler üretiyor, sorunları daha oluşmadan bitiriyoruz. Deneyim ustalıkt
 • (RAHMİ ÖZGÜL)

  5/5 a sokak no:4/6 Kirazlı Fevzi Çakmak, Bağcılar, İstanbul
  İSTANBUL - BAĞCILAR - KİRAZLI FEVZİ ÇAKMAK
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 23 Ocak 2023 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 879 29 69
  Şirket Web Sitesi: www.zeminista.org
  zeminista yapı ve yer sistemleri
 • Sultaniye Mah, Cumhuriyet Meydanı Karşısı, Doğan Araslı Blv. No:170, 34510 Esenyurt/İstanbul Esenyurt, İstanbul
  İSTANBUL - ESENYURT
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 14 Ocak 2023 Cumartesi
  Şirket Telefonu: 0.552 518 51 65
  Şirket Web Sitesi: www.hazerzemin.com
  Firmamız 1997 yılında Hazer Zemin Market olarak, pvc zemin kaplama uygulaması üzerine hizmet vermeye başlamıştır. Geniş ürün yalpazemiz, uzman kadromuz ve ekonomik fiyata en kaliteli malzemelerle sunduğumuz hizmet, müşterilerimiz tarafından referans olarak gelişmemize çok büyük katkıda bulunmuştur. Kendi hedeflerimizin dahi üstünde bir ilerleme kaydederek; en küçük mekanlardan en büyük devlet binalarına, avm lere, okullara ve hastanelere hizmet vermeyi, pvc zemin kaplama konusunda liderliğe yerleşmeyi müşterilerimiz sayesinde başarmanın gururunu yaşamaktayız.
  Sizler de ister küçük bir alan, isterse binlerce m2 alan için kaliteli malzeme ve profesyonel ekip ile hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz.
  MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ
  Yenilikleri takip eder ve eşzamanlı olarak hizmetlerimize yansıtırız. Kaliteden ödün vermeyiz, yeni ürünleri kullanır, işimizi zamanında teslim ederek sizlere zaman kaybettirmeyiz.
  Tecrübemiz, teknolojiyi kullanmamız ve yenilikleri işimize yansıtmamız, işimize verdiğimiz önemin bir parçası olmuştur.
  Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız buradan iletişime geçebilirsiniz.
  ÜRÜN GRUPLARIMIZ
  PVC ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ/HOMOJEN- HETEROJEN-CONDUCTİVE
  LİNOLEUM ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ DOĞAL MALZEMELER
  PARKE ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ/LAMİNE-LAMİNAT PARKE
  HALI SİSTEMLERİ/KARO VE RULO HALILAR
  EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALRI
  THOMSİT DENGE ŞAPLARI VE YAPIŞTIRICILAR
  SPOR SAHALARI, PVC VE KAUÇUK
  SPOR SAHALARI VE POLİÜRETAN DIŞ SAHA ÇEVRE ÇİTİ AKSESUARI AKRELİK SİTEMLER TENİS KORDU VE FUTBOL SUNİ ÇİM SAHA UYGULAMASI
  BASKETBOL ÇİZİMLERİ DAHİL
  ATLETİZİM KOŞU PİSTİ TARTAN FİNİŞER MAKİNE İLE YAPILMASI
  Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız buradan iletişime geçebilirsiniz.

  0552 518 5165
  Hamza Tonka
  Whatsapp Telegram
  www.Hazerzemin.com
  pvc zemin kaplama mağazası İstanbul pvc zemin fiyatları İstanbul Türkiyenin her yanına hizmet vermekteyiz
  PVC ZEMİN KAPLAMA
  Tanımı
  Temizliği çok kolay olan PVC ZEMİN KAPLAMA malzemesi hastane vb.sağlık hizmeti üreten ortamların yüksek hijyen standardına ulaşmalarının garantisidir.Homojen pvc zemin kaplamaları yapıları gereği bakteri ve mikrop barınmasına ve üremesine izin vermez. Heterojen malzemeler ise üretim aşamasında anti-mikrobik (sanitizet)işleminden geçirilmiştir.böylelikle kullanım ömrü boyunca mikro organizmaların üremesini engelleyen koruyucu etkiye sahiptirler.ek yerleri sıcak kaynak yöntemiyle birbirine kaynaklanabilen pvc zemin kaplama malzemeleri ,içindeki yüksek vinil ranı sayesinde duvara dönüşlü olarak uygulanabilme özelliğine sahiptir.
  ZEMİN,BİR MEKANI KUŞKUSUZ EN ÇOK KULLANILAN VE EN ÖNEMLİ BÖLÜMÜDÜR.
  BU NEDENLE,ZEMİN MALZEMESİ SEÇİMİNDE,
  ESTETİK BÜTÜNLÜKLE BİRLİKTE KULLANIM ÖZELLİKLERİNİN DE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKLİDİR.
  Kullanım yerleri
  HASTAHANELER
  OKULLAR
  FABRİKALAR VE
  TÜM İLAÇ TESİSLERİ
  YURTİÇİ HİZMET BÖLGELERİMİZ
  TÜRKİYE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  İSTANBUL PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KOCAELİ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  SAKARYA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  DÜZCE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BOLU PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ZONGULDAK PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KARABÜK PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BARTIN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KASTAMONU PVC ZEMİN KAPLAMASI
  SİNOP PVC ZEMİN KAPLAMASI
  SAMSUN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  AMASYA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ÇORUM PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ÇANKIRI PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ANKARA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KIRIKKALE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  YOZGAT PVC ZEMİN KAPLAMASI
  TOKAT PVC ZEMİN KAPLAMASI
  SİVAS PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KIRŞEHİR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KAYSERİ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  NEVŞEHİR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  AKSARAY PVC ZEMİN KAPLAMASI
  NİĞDE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KONYA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KARAMAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ADANA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  MERSİN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  OSMANİYE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  HATAY PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KAHRAMANMARAŞ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  GAZİANTEP PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KİLİS PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ANTALYA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ISPARTA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  AFYON PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BURDUR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  DENİZLİ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  MUĞLA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  AYDIN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  İZMİR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  MANİSA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  UŞAK PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KÜTAHYA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ESKİŞEHİR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BİLECİK PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BURSA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BALIKESİR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ÇANAKKALE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  YALOVA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  TEKİRDAĞ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KIRKLARELİ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  EDİRNE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ORDU PVC ZEMİN KAPLAMASI
  GİRESUN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  TRABZON PVC ZEMİN KAPLAMASI
  RİZE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  GÜMÜŞHANE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ERZİNCAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  TUNCELİ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ELAZIĞ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  MALATYA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ADIYAMAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ŞANLIURFA PVC ZEMİN KAPLAMASI
  MARDİN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  DİYARBAKIR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BATMAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BİNGÖL PVC ZEMİN KAPLAMASI
  MUŞ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BİTLİS PVC ZEMİN KAPLAMASI
  SİİRT PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ŞIRNAK PVC ZEMİN KAPLAMASI
  HAKKARİ PVC ZEMİN KAPLAMASI
  VAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ERZURUM PVC ZEMİN KAPLAMASI
  BAYBURT PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ARTVİN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  ARDAHAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KARS PVC ZEMİN KAPLAMASI
  AĞRI PVC ZEMİN KAPLAMASI
  IĞDIR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  YURTDIŞI HİZMET BÖLGELERİMİZ
  IRAK PVC ZEMİN KAPLAMASI
  İRAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KATAR PVC ZEMİN KAPLAMASI
  KIBRIS PVC ZEMİN KAPLAMASI
  SURİYE PVC ZEMİN KAPLAMASI
  GÜRCİSTAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  TÜRKMENİSTAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  AZERBAYCAN PVC ZEMİN KAPLAMASI
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Esenyurt,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Arnavutköy,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Avcılar,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Beylikdüzü,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Bağcılar,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Bahçelievler,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Bakırköy,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Başakşehir,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Bakırköy,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Beşiktaş,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Beylikdüzü,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Beyoğlu,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Büyükçekmece,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Küçükçekmece,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Çatalca,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Esenyurt,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Eyüp,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Fatih,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Gaziosmanpaşa,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Güngören,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Kağıthane,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Sarıyer,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Silivri,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Sultangazi,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Zeytinburnu,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Şişli,
  PVC Zemin Kaplama Döşeme Yeşilköy,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme  İstanbul,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Esenyurt,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Arnavutköy,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Avcılar,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Beylikdüzü,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Bağcılar,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Bahçelievler,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Bakırköy,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Başakşehir,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Bakırköy,
  Kauçuk Zemin Kaplama Döşeme Beşiktaş,
 • Yeni Sahra Mah. Çevik Sok. No:8 K:3 Yenisahra Ataşehir, İstanbul
  İSTANBUL - ATAŞEHİR
  Cephe Kaplama, Dekorasyon İşleri, İskele ve Kalıp Sistemleri, İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar, Tadilat Bakım Onarım İşleri, Tavan Kaplama, Yapı Elemanları ve Profilleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 10 Şubat 2015 Salı
  Şirket Telefonu: 0.216 540 75 72
  Şirket Web Sitesi: www.dicleliyapi.com
  Firmamız hem yurt içi hemde yurt dışında taşeronluk hizmetleri, Kalıp, Duvar, Demir, şap seramik sıva işçilik, seramik fayans döşeme işleri, alçı alçıpan kartonpiyer tavan işleri, mantolama, taş yünü mantolama, ısı yalıtımı, su yalıtımı , inşaat işleri yapmaktadır.
 • (İBRAHİM ÇİÇEK)

  Çilingir Mah. Sündüs Sokak No:13 Arnavutköy, İstanbul
  İSTANBUL - ARNAVUTKÖY
  Hazır Beton ve Beton Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık, Yapı Elemanları ve Profilleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları, Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 20 Aralık 2021 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 683 10 04
  Şirket Web Sitesi: www.hurtasbeton.com
  Firmamızın temeli 1986 yılında İstanbul'da Nebioğlu İnşaat olarak başladı ve beton boru sektöründe 1996 yılına kadar en iyi hizmeti vermeye çalışırken aynı zamanda sektöre tecrübeli personeller kazandırdı. 1996 yılından sonra Hürtaş İnşaat adıyla revize edilip müşterilerine daha teknolojik makinalarla üretilen ürünleri sunmaya başlamıştır ve müşteri portföyünü büyütmüştür.

  Yöneticileri, personelleri ve çalışanlarıyla kalitede ve müşteri memnuniyetinde sınır tanımamayı benimseyen anlayışıyla daima ilerlemekte ve hızla büyümektedir. Altyapı grubunun yanı sıra çevre düzenleme ürünlerini de büyük titizlikle ve kalitede üreten firmamız müşterilerinin istek ve önerilerini dikkate almış, dostluk sağlamış ve devamlılığını başarmıştır.

  Türkiye'de devrim yaratan projelere ürünler vermeyi başarmış ve markalaşmak yolunda hızla adımlar atmıştır.
 • (ÖMER SOLA)

  istoç iş merkezi 22.ada no:29 Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul
  İSTANBUL - BAĞCILAR - MAHMUTBEY
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 22 Ekim 2021 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.212 656 12 65
  Şirket Web Sitesi: www.hanzadecamihalisi.com
  Garantili ve kaliteli çözümlerinin hammaddelerinin kalitesine bağlı olduğunun bilincinde olup hammadde kalitesini öncelikli göz önünde bulundurmaktadır. Ürünlerimize sunmakta olduğumuz garantinin yanında müşterilerimizin hasar görmemesi için satış öncesinde uzman kadromuz planlama, denetleme ve analizin ardından ürünleriniz teslim ediliyor.
 • (TARIK GÖKÇE)

  NECİP FAZIL MAH. YOZGAT CAD. NO:61/A SULTANBEYLİ/İST. Sultanbeyli, İstanbul
  İSTANBUL - SULTANBEYLİ
  Cephe Kaplama, Çatı Kaplama, Tavan Kaplama, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 18 Ekim 2021 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.531 387 32 43
  Şirket Web Sitesi: tarikyapimuhendislik.com/
  Tarık Yapı Mühendislik şirketi 2021 yılında İnşaat Mühendisi olan Tarık GÖKÇE tarafından kurulmuştur.
 • (GÜL TOPLU)

  Cumhuriyet mah.Firuze sok.E-5 Karayolu üzeri Beykent /B.Çekmece/İstanbull Beylikdüzü, İstanbul
  İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 16 Ekim 2021 Cumartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 771 21 00
  Şirket Web Sitesi: www.parkesepeti.com
  PARKE , DUVAR KAĞIDI
 • Cumhuriyet Mah.Firuze sok. E-5 Karayolu üzeri İstanbul Outlet Park Avm.1.Bodrum kat Beykent/B.Çekmece/İstanbul Beylikdüzü, İstanbul
  İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ
  Tadilat Bakım Onarım İşleri, Yapı Elemanları ve Profilleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 16 Ekim 2021 Cumartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 444 30 15
  Şirket Web Sitesi: www.akgunyapi.com
  PARKE ve DUVAR KAĞIDI
 • 15 Temmuz, Alpay Sk. No:37, 34101 Bağcılar/İstanbul Fatih Mah., Bağcılar, İstanbul
  İSTANBUL - BAĞCILAR - FATİH MAH.
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 4 Nisan 2021 Pazar
  Şirket Telefonu: 0.533 779 58 73
  Şirket Web Sitesi: www.ezinsaat.com
 • Turgut Özal Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. 67.Sok. No:16/15 Esenyurt/İstanbul Esenyurt, İstanbul
  İSTANBUL - ESENYURT
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 3 Kasım 2020 Salı
  Şirket Telefonu: 0.212 672 12 65
  Şirket Web Sitesi: www.vegeryapi.com/
  1993 yılında kurulmuş olan firmamız, özgün tasarımların seçkin renklerle ve kaliteyle buluştuğu zemin kaplamaları ve yapı sistemlerinin sıcak dokusuyla en güçlü dekoratif unsurlardan biri olarak görenlere hitap etmektedir. Kurumumuzun ilk amacı siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en düşük maliyette ürünleri sunmaktır. İkinci olarak da çalısan memnuniyeti ve isçi güvenligi amaçlarımızın hemen basında gelmektedir.
 • Maslak MH. AOS 55. Sok. No:2 42 Maslak Plaza C Blok Kat:6 D:4 Sarıyer, İstanbul Sarıyer, İstanbul
  İSTANBUL - SARIYER
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 14 Ekim 2020 Çarşamba
  Şirket Telefonu: 0.212 852 36 76
  Şirket Web Sitesi: www.dorafloor.com.tr
  DORAFLOOR YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN SİSTEMLERİ
  DoraFloor Yükseltilmiş Zemin Sistemleri
  İnşaat Taahhüt ve mimarlık alanlarında yıllardır hizmet veren ve sektörün en büyüklerinin çözüm ortağı olan Dora Plus Yapı Sanayi A.Ş, yükseltilmiş zemin sistemleri alanında da 100 yerli ve milli iştirakler ile üretici olarak hizmet vermektedir.
  Yükseltilmiş zemin türlerinin çoğunun üreticisi, bazılarının da Türkiye Distribütörü olarak, kaliteden şaşmadan, en makul fiyatlardan yükseltilmiş zemin sistemleri ve uygulaması hizmetleri verilmektedir.
  Kalsiyum Sülfat Özlü, Beton Özlü, Sunta Özlü ve Quadpan panel türlerinde, geniş ürün yelpazesi ile sektördeki en büyük üreticilerden biri olan DoraFloor, İstanbul Başakşehir İkitelli’Orgsnize Sansyi Bölgesinde bulunan fabrikasında üretim yapmakta ve yine aynı lokasyonda bulunan depo üzerinde depolamaktadır.
  Dünyanın en iyi yükseltilmiş zemin sistemleri üreticilerinden biri olan DoraFloor, ürettiği yükseltilmiş zemin panellerini Türkiye’nin tamamına ve dünyanın her yerine satarak ülkemiz için katma değer sağlamaktadır.
  Yükseltilmiş Zemin Sistemleri Nedir?
  Yükseltilmiş zemin sistemleri veya yükseltilmiş döşeme sistemleri, çoğunlukla işyerleri ve ofislerde kullanılan, bölümün zeminine ek, ikinci bir zemin inşa etme işlemidir. Bu zemini diğer zeminden ayıran, isteğe bağlı olarak 10 ile 120 cm arasında yükseltilebiliyor olmasıdır. Bu yükseltilmiş zemin ile, binanın normal zemini arasına bina elektrik, iklimlenidme, network kabloları konularak olası bakım ve onarım durumunda kırma-dökme işlemi yapmadan, değişikliğin ya da tamirin yapılacağı alandaki yükseltilmiş zemin paneli kaldırılarak, hızlı ve kolay bir şekilde reaksiyon al
 • Adnan Kahveci Cad. No:69/C Ferahevler, Sarıyer, İstanbul
  İSTANBUL - SARIYER - FERAHEVLER
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 23 Ağustos 2020 Pazar
  Şirket Telefonu: 0.000 444 14 68
  Şirket Web Sitesi: www.nemmak.com
  Firmamız inşaat alanlarında parke, şap, boya, epoksi, pvc kaplama öncesi nem kurutma hizmeti vermektedir. Nemi kurutarak projelerin daha hızlı ilerlemesini sağlıyoruz.
  Hakkımızda
  İlk olarak kurulduğumuz günden başlayarak her zaman daha iyisini hedefleyen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Bulunduğumuz sektörün yapmış olduğu işlemlerin zorluğunun farkında olarak çalışmaktayız. İlk faaliyetimizden bugün kadar hem hizmetlerimizde hem de cihazlarımızda kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çalışarak sizlere daha iyisini sunmak adına hizmetlerimize devam etmekteyiz. Amacımız sizlere daha güzel ortamlar, sağlam yapılar, uzun ömürlü eşyalar ve sağlık vakitler sunmaktır.
  İlkelerimiz
  İlk faaliyete başladığımız gün belirlediğimiz müşteri memnuniyeti hedefi ışığında bir an bile sağmadan çalışmaktayız. Kurutma işlemlerini gerek siz yapmanız için sunduğumuz cihazlarımız gerekse bizzat kendi personelimiz ile yerine getirmek için garantimizi sizlere sunarak çalışmaktayız. Hizmetimiz ve cihazlarımız ile müşterilerimize güven aşılayarak kurutma işlemlerini yerine getirmek için en ince detayları bile ince bir titizlik ile yapıyoruz.
  Yıllara dayanan tecrübemizi her geçen gün ilerleyen teknolojiye entegre ederek kaliteli hizmet ve cihazlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Geniş servis ağı ve ulaşımı kolay yedek parça servislerimiz ile aradığınız her şeye zaman kaybetmeden ulaşmanız ve kolay bir şekilde kullanmanız için çalışmaktayız. Güler yüzlü ve sağlam hizmet statüsünü tam olarak işimizin her safhasına uygulayarak zaman ayırdığınız işlemler sonunda tebessümünü garantimiz altına almaktayız. Cihaz ve hizmetlerimizde, en başından sonuna kadar bütün süreci güvencemiz altında sizlere sunuyoruz.
  Kalitemiz
  Bulunduğumuz sektörde her zaman ilk sırada olmanın ve hep orda kalmanın ilkesi olan kaliteyi, artırarak çalışıyoruz. Personel kadromuzu alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız ile genişletiyoruz. Cihazlarımızı ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına uygun olarak üretip, marka garantimiz altında sizlere sunuyoruz. İlk siparişinizden başlayarak, teslimatı gerçekleşene kadar geçen bütün süreyi taahhüdümüz altına alarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı tüm sorumluluğu biz alıyoruz.
  Sürekli ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimiz ile sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözmek için çalışmaktayız. Yaptığımız ar-ge çalışmalarımızın sonucunda daha ileri gitme hedefi doğrultusunda değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini kendimize yol olarak belirliyoruz. Çalışma stratejimizi belirlemek için silerin desteği ile ilerliyoruz. Sorunlarınızı çözmek, özlediğiniz ortamlara ulaşmak ve güzel görünümünü koruyan mekanlarınız için sizlere iletişim adreslerimizde bekliyoruz.
 • (İSA TOKA)

  yakuplu mah. yakuplu cad. hasırcılar residance no: 6 ofis: 28 beylikdüzü /İstanbul Beylikdüzü, İstanbul
  İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ
  Tadilat Bakım Onarım İşleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 13 Haziran 2020 Cumartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 699 10 60
  Şirket Web Sitesi: www.makrozemin.com.tr
  2001 yılında "zemin kaplama" projelerinde hizmet veren firmamız 2006 yılından itibaren zemin kaplama projelerinin yanı sıra anahtar teslim tadilat onarım bakım, peyzaj projeleri gibi geniş ölçekli inşaat projelerinde hizmet vermektedir.
 • (MURAT DAĞ)

  CEVİZLİ MAHALLESİ NO:7 DAİRE:1 Cevizlik, Bakırköy, İstanbul
  İSTANBUL - BAKIRKÖY - CEVİZLİK
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 30 Mart 2020 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 652 48 40
  Şirket Web Sitesi:
  fayans,kara sıva,su tesisatı,kırım döküm işleri yapılır.
 • A.nihat tarlan cad.Süleymanbaşkan iş mrkz.no:84/12 k.8 ataşehir İstanbul, Türkiye İçerenköy, Ataşehir, İstanbul
  İSTANBUL - ATAŞEHİR - İÇERENKÖY
  Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 25 Kasım 2019 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.532 051 23 49
  Şirket Web Sitesi: www.andyapitrafik.com
  And Yapı İnş. Trafik ve Mühendislik resmi olarak 1995 yılında ticari hayatına başlamıştır. Başta istanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinde ve Uluslararası platformda faaliyetlerini kurulduğu ilk günden itibaren sürdürmektedir.. AND YAPI TRAFİK çalışma prensibi olarak uygulama alanlarında olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığına, yol yüzeyi temizliğine, bağıl nem ortam sıcaklığına ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücülere dikkat ederek, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışmaktadır. AND YAPI TRAFİK kullandığı ekipmanları tedarik ettiği , Partner tedarik firmalarımızla tecrübe ve birikimiyle deneyimli kadrosu, günümüz teknolojisi ile geliştirdiği boya makinalarıyla ve yol çizgi makineleri ile .AND YAPI TRAFİK, kullandığı boyaları tedarik ettiği, grup şirketlerinden ise yol çizgi boya üretiminde sahip partnerleriyle hareket etmektedir. AND YAPI TRAFİK, başarılı uygulamaların yanı sıra sektörün her ihtiyacını karşılayabilen güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetleriyle sektörün öncü firmalarının arasında yerini korumaktadır.YOLÇİZGİOTOPARKÇİZGİYOLÇİZGİBOYASIOTOPARKYOLÇİZGİSİYOLBOYASITRAFİKMALZEMELERİTRAFİKTRAFİKİŞARETLEMEAND YAPI TRAFİK olarak kuruluş amacımız, tamamen kalite ve müşteri memnuniyetine dayalı olarak faliyetlerine devam etmektedir. Başarımızın sırrı, deneyimli kadromuz ile uygulama alanında şartnamelere, projeye ve trafiğe uygun materyelleri tayin etmemizdir. Profesyonel olarak yol çizgi makinaları, yol çizgi boyaları, zemin uygulamaları, inşaat sektörü ve karayolları uygulama alanlarında 23 yılık deneyimli, çizgi uygulamalarında ise profesyonel olarak 15 yıllık deneyimli bir ekiple çalışmaktayız. Operatör kadromuzun başındaki bu deneyimli ve profesyonel ekiple her zaman daha iyi, daha kaliteli ve daha başarılı projelere imza atarak müşteri memniyeti odaklı faliyetlerimize devam etmekteyiz. AND YAPI TRAFİK olarak geliştirdiğimiz özel ekipmanlar ve şablonlarla estetiğe ve işin butik olarak şık olmasına hep özen göstermekteyiz. Yol çizgi makinaları, yol çizgi boyaları, zemin uygulamaları, sinyalizasyon, otopark çizgileri, otopark zemin kaplamaları, levha projelendirme ve uygulamalarında elimizden geldiği kadar kaliteli ve kalıcı hizmetler sunarak devam etmekteyiz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda uzmanlaşmaktayız.AND YAPI TRAFİK, çağdaş, yenilikçi ve dinamik bir yapılanmayla geçmişinden aldığı güçle yarınlara güvenle bakmakta ve gelişmesini sürdürmektedir. Yol çizgi makinaları, yol çizgi boyaları, zemin kaplama uygulamaları, sinyalizasyon, otopark çizgileri, otopark zemin kaplamaları, levha projelendirme ve uygulamalarında sizlere daha iyi hizmet vermeyi kendimize bir hedef olarak belirleyip, bu yolda hizmet kalitemizi arttırmaya çalışacağımızı bildirir, çalışmalarınızda esenlikler dileriz.