MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ İSTANBUL FİRMALARI

Müteahhitlik Hizmetleri

sektörüne ait

İstanbul firmaları

burada yer alıyor.
 • Firma Adı
 • SELÇUKLU CAD. NO:5 KA: 2 DAİRE:17 Arnavutköy, İstanbul
  İSTANBUL - ARNAVUTKÖY
  Müteahhitlik Hizmetleri, Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 25 Mayıs 2022 Çarşamba
  Şirket Telefonu: 0536 250 50 03
  Şirket Web Sitesi:
  ZEMİN ETÜD,SU SONDAJI ,KAZIK VE İKSA UYGULAMALARI
 • (İSMAİL DAŞCI)

  Siyavuşpaşa Mah Barbaros Cad No:28 Kat:3 Kocasinan Cumhuriyet, Bahçelievler, İstanbul
  İSTANBUL - BAHÇELİEVLER - KOCASİNAN CUMHURİYET
  Müteahhitlik Hizmetleri, Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 9 Haziran 2021 Çarşamba
  Şirket Telefonu: 0532 634 51 17
  Şirket Web Sitesi: LKT ESAS ZEMİN MÜH Web Sitesini Ziyaret Et
  http://likitzemin.com

  LİKİT ZEMİN, Fore Kazık, Jet Grout, Mini Kazık, Ankraj, İksa, Zemin Etüdü, Zemin Islahı,Su Sondajı, ,Su İzolasyonu gibi çalışmalarla Zemin ve Temel Mühendisliği konusunda faaliyet gösteren sektörün uzman firmalarından biridir.

  LİKİT ZEMİN, mühendislik kuralları içinde, akılcı projeler üreterek; bunları en üst düzey hizmet anlayışı içinde ve teknik normlara bağlı kalarak uygulamayı, temel ilke olarak benimsemiştir. Bu çerçevede, kurulduğu 2005 yılından bugüne birçok inşa edilen sayısız yapının temel mühendisliği projesinde, zemin etüdü, zemin ıslahı, kazıklı temeller ve derin kazı destekleme konularında projeci ve uygulamacı olarak görev almıştır.

  LİKİT ZEMİN, gücünü, edindiği bilgi birikimi ve sahip olduğu en son teknoloji makine parkının yanı sıra, bugüne kadar başladığı her işi kusursuz bir şekilde başarıyla tamamlamasından almaktadır.

  Sahip olduğu özgüven ve yapmış olduğu yatırımlar sayesinde geleceğe doğru, emin adımlarla ilerleyen firmamız, uluslararası platformda da “söz sahibi” olmayı kendine hedef olarak seçmiştir. LİKİT ZEMİN’e göre sektördeki başarı ve güvenirlilik, problemlerin en ekonomik, en sağlıklı, en pratik ve kalıcı çözümlerini en kısa sürede üretmekten geçmektedir.
 • (CİHAN ÇELİK)

  Armağan Evler Mah. Samanyolu Cad. Çardak Sok. No:16/A Ümraniye, İstanbul
  İSTANBUL - ÜMRANİYE
  Hazır Beton ve Beton Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 26 Şubat 2018 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0532 720 19 95 - 0530 274 77 25
  Şirket Web Sitesi: TEKNİKTAŞ ZEMİN İSTANBUL Web Sitesini Ziyaret Et
  Ana ilkesi temel mühendisliğinde zemin problemlerinin çözümü, uygulama ve projelendirilmesi çalışmlarını sürdürmek ve bu perspektif doğrultusunda temel mühendisliği konusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek ülkemize üstün sorumluluk anlayışı ile kaliteli mühendislik hizmeti vermektir, Tekniktaş alt kademeden üst düzey yöneticilerine kadar zemin konusunda yuriçi ve yurtdışı tecrübelrine sahip bir ekipten oluşmaktadır.
  Özellikle yerinde dökme betonarme kazık (fore kazık), kesişen kazık, min kazık, ankraj, enjeksiyon, zemin çivisi, çeşitli tipte istinat duvarları yapımında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız çalışmalarına yurtiçinde ve yutrdışında devam etmektedir. 11 yıllık tecrübe içinde çok sayıda bina, tünel, köprü, karayolu-demiryolu güzergahları, güç santralleri ve su yapılarının geoteknik etüdlerini gerçekleştirmiştir. 2005 yılında ise, Tekniktaş Sondaj İnşaat Mühendisliği'nin "Zemin ve Temel Mühendisliği" uzmanlık alanını kendisine ana faaliyet alanı olarak seçmiş ve derin temel kazıları için "Mini Kazık ve Öngermeli Ankrajlı", "Fore Kazık ve Öngermeli Ankrajlı" istinad yapıları ve iksa sistemlerinin uygulamalarına başlamıştır.
  Tekniktaş Sondaj, makine parkına 2005 yılından itibaren "Jet Grout",Mini kazık ve ankraj ve Fore kazık makinaları ve deney aletlerini dahil ederek Sondaj ve Geoteknik Uygulamalarına yÖnelik Proje ve temel mühendisliği alanındaki teknik destek ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve mühendislik hizmetlerini, üstün bir sorumluluk ve kaliteli bir uygulama anlayışıyla birleştirerek sunmayı hedeflemiştir.
 • (NADİR VURAL)

  Gülsuyu Mah. Doğan Sok. No: 7 Gülsuyu, Maltepe, İstanbul
  İSTANBUL - MALTEPE - GÜLSUYU
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 19 Ocak 2024 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.216 706 70 75
  Şirket Web Sitesi: https://www.argeniva.com.tr/
  1993 yılındaki ilk projemizden itibaren 30 yıldır inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Mersin ve İstanbul’da estetik, modern, konforlu ve depreme dayanıklı yaşam alanları üretme hedefimizi koruyarak yüzlerce bağımsız bölüm ürettik. Turizm ve taşımacılık gibi hizmet sektörlerindeki yan faaliyetlerimizle; müşteri odaklı olmayı ve müşteri ihtiyaçlarını dikkate almayı pekiştirerek AR-GE İnşaat / AR-GE Yapı adıyla binlerce metrekare yaşam alanını müşterilerimizin hizmetine sunduk.
 • (SALİH DOĞRU)

  Güzelce mahallesi yel sokak Büyükçekmece istanbul Güzelce, Büyükçekmece, İstanbul
  İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE - GÜZELCE
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 15 Ekim 2023 Pazar
  Şirket Telefonu: 0.506 480 84 80
  Şirket Web Sitesi:
  İstanbul Avrupa yakası. Mini makina kiralama mini eskavatör 1 cx bobcat kiralama
 • (TİMUR UZUNTAŞ)

  Armağanevler Mah. Sırt Sk. No:192A Ümraniye, İstanbul
  İSTANBUL - ÜMRANİYE
  Müteahhitlik Hizmetleri, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık,
  Şirket Kayıt Tarihi: 11 Ekim 2023 Çarşamba
  Şirket Telefonu: 0.216 519 57 45
  Şirket Web Sitesi: https:www.risusaritma.com
  Biyolojik Arıtma Tesisleri, Kimyasal Arıtma Tesisi, Su Arıtma Tesisleri, Biyolojik Paket Arıtma, Kimyasal Paket Arıtma, Atıksu Arıtma, Su Arıtma, Arıtma Ekipmanları, Arıtma Tesisi Proje Hazırlama, Arıtma Tesisi İşletme Danışmanlığı, Evsel Atıksu Arıtma, Endüstriyel Atıksu Arıtma, Atıksu Geri kazanım
 • Aşıkveysel Mah. Sarı Harman Sk. No:12/3 Ataşehir, İstanbul
  İSTANBUL - ATAŞEHİR
  Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri, Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 26 Eylül 2023 Salı
  Şirket Telefonu: 0.850 309 29 01
  Şirket Web Sitesi: https://www.teklifsolar.com
  Güneş Enerjisi Dünyası: Solar Panel Satıcıları ve Alıcıları İçin İdeal Platform
  Dünyamızın enerji ihtiyaçları giderek artarken, güneş enerjisi panelleri sürdürülebilir ve çevre dostu bir enerji çözümü sunuyor. Güneş enerjisi kullanımını artırmak ve daha fazla kişiye erişmek için, güneş paneli satıcıları ve alıcılarını bir araya getirmek üzere özel bir platforma hoş geldiniz. Teklif Solar internet sitesi, güneş enerjisi dünyasında bir köprü görevi görerek, ihtiyaçlarınızı karşılayan güneş enerjisi sistemleri ve güneş paneli ürünlerini veya hizmetlerini bulmanızı kolaylaştırıyor.
  Güneş Enerjisi Panelleri Nedir?
  Güneş enerjisi panelleri, güneş ışığını elektrik enerjisine dönüştüren cihazlardır. Güneş paneli, güneş enerjisini yakalar ve elektrik üretir, böylece temiz ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı sağlar.
  Neden Güneş Enerjisi Panelleri Kullanmalısınız?
  Çevre Dostu: Güneş enerjisi panelleri, çevre üzerinde minimal etkiye sahiptir ve sera gazı emisyonlarını azaltmaya yardımcı olur. Güneş enerjisi panelleri çevre dostudur.
  Tasarruf: Güneş enerjisi kullanmak, enerji faturalarınızı azaltabilir ve uzun vadede tasarruf sağlarsınız.
  Sürdürülebilirlik: Güneş enerjisi sonsuzdur ve enerji bağımsızlığı sağlar.
  Teklif Solar Platformumuzun Avantajları:
  Solar Panel Satıcıları: İşte size sunulan bir fırsat Teklif Solar internet sitemizde güneş enerjisi sistemlerinizi, güneş panellerinizi ve kendi ürünlerinizi sergileyebilir, güneş paneli bakım, onarım ve temizlik hizmetlerinizi tanıtarak geniş bir müşteri kitlesi ile bağlantı kurabilirsiniz.
  Alıcılar: En iyi güneş enerjisi sistemlerine ait aküler, bataryalar, inverterler, kablolar, konnektörler, enerji depolama ürünleri, konstrüksiyon ürünleri, solar malzemeler, solar ekipmanlar ve güneş paneli fiyatlarını karşılaştırabilir, güvenilir satıcıları inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun ürün veya güneş paneli bakım, onarım, ve güneş paneli temizlik hizmetlerini kolayca bulabilirsiniz. Motokaravan veya çekme karavanınız için güneş enerjisi panelleri satın alabilir ya da elektrik faturanızdan kurtulmak için evinize, yazlığınıza, tarım arazinize veya fabrikanıza solar panellerle güneş enerjisi sistemi kurdurabilirsiniz.
  Güneş enerjisi panelleriyle daha yeşil ve sürdürülebilir bir geleceği inşa etmek için doğru yerdesiniz. Teklif Solar internet sitemiz, güneş enerjisiyle ilgilenen herkes için mükemmel bir kaynak. Solar panel satıcıları ve alıcıları için ideal bir platform olarak, enerjiyi daha verimli ve çevre dostu bir şekilde kullanmak isteyen herkesi bir araya getiriyoruz. Şimdi harekete geçin ve sitemize katılın, güneş enerjisi dünyasında buluşun
 • (YASİN BOZOĞLU)

  Kocamustafapaşa Mahallesi, İzci Türk Sokak No18B, 34098, İstanbul, Kocamustafapaşa, Fatih, İstanbul
  İSTANBUL - FATİH - KOCAMUSTAFAPAŞA
  Diğer Sektörler, Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 29 Ağustos 2023 Salı
  Şirket Telefonu: 0.536 661 09 57
  Şirket Web Sitesi: www.emlakfatih.com
  Fatih İstanbul Kocamustafapaşa semtinde bulunan Fatih Emlak Ofisi, kocamustafapaşa satılık daire hizmetlerini sunmaktadır. Uzman ekibimiz size en uygun daire seçeneklerini sunmak için burada. Siz de güvenilir bir emlak ofisi arıyorsanız, bizimle iletişime geçin. İnternet Sitemiz http://www.emlakfatih.com Arama sonuçlarında satılık ve kiralık daireler için en iyi seçenekleri bulun. Geniş bir portföyde 1+1, 2+1, ve 3+1 satılık daireler ve evler arasından tercih yapın. İhtiyaçlarınıza uygun yaşam alanını bulun. Sadece İstanbul Fatihte faaliyet gösteren 15 emlak ofisi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. İşimiz Fatih, gücümüz Fatih Emlak ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Hemen bizimle iletişime geçin ve hayallerinizdeki evi bulun fatih emlak, fatihte emlakçı, fatih emlakçı, fatih emlakçılar, fatih satılık daire, fatih kiralık daire, kocamustafapaşa satılık daire, kocamustafapaşa kiralık daire.
 • TALATPAŞA MAH. ÇELEBİ CAD. NO: 77 A KAĞITHANE/İSTANBUL Talatpaşa, Kağıthane, İstanbul
  İSTANBUL - KAĞITHANE - TALATPAŞA
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 8 Mayıs 2023 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.541 153 53 14
  Şirket Web Sitesi: livoriinsaat.com
  Livori İnşaat olarak rekabetçi bir sektörde üstlenmiş olduğumuz büyük sorumluluğun farkındayız. Başlıca hedefimiz; içinde bulunduğumuz inşaat sektöründe kaliteli ve güvenli hizmetimizle ön plana çıkmaktır. Bunun yanı sıra en iyisi olmak için sonuç odaklı çalışıp hızlı karar alabilme kabiliyetimizle de kısa sürede başarılı bir sonuç elde etmek hedeflerimiz arasındadır.
  Livori İnşaat, sahip olduğu girişimci ruh ile tüm dünyaya açık olup küresel bir marka olmak için üretmeye devam etmektedir. Deneyimli insan kaynakları, gelişmiş teknik ve teknolojik alt yapısı ile özgüvenli ve istikrarlı bir duruş sergileyen Livori İnşaat, küresel itibarını önemsemektedir.
  Livori İnşaatın sağlam konumunun arkasında; cesur ve dinamik uzman ekibi, disiplinli ve verimli çalışma prensibi, güçlü finansman yapısı, piyasa güvenirliliği, şeffaf oluşu ve kaliteli hizmet anlayışı yer alır. Bunlara ek olarak; geleneklere bağlılık ve yeniliklere açıklık, eşitlik, adalet ve vefa, toplumsal fayda ve çevreye saygı da Livori İnşaatın inanmış olduğu değerlerdir.
  Çalışanlarına her daim huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı öncelik haline getirmiş Livori İnşaat, çağı ve teknolojik gelişmeleri yakalayabildiği sürece başarı yolunda emin adımlarla ilerleyeceğine inanır.
 • Uskumru köy mah. güneysu sk. no:11/B Uskumruköy, Sarıyer, İstanbul
  İSTANBUL - SARIYER - USKUMRUKÖY
  Cephe Kaplama, Çatı Kaplama, İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Tadilat Bakım Onarım İşleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 12 Nisan 2023 Çarşamba
  Şirket Telefonu: 0.212 202 51 50
  Şirket Web Sitesi: www.eryelyapi.com.tr
  Müteahhitlik inşaat,havuzyapımı, tadilat tamirat, kompozit, hekimbort, çatı izolasyon tamirat aktarma işleri, perde duvar izolasyon, mantolama işleri,
 • (ÖMER ULUDAĞ)

  İstanbul Silivri Gümüşyaka Gümüşyaka, Silivri, İstanbul
  İSTANBUL - SİLİVRİ - GÜMÜŞYAKA
  Cephe Kaplama, Dekorasyon İşleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme,
  Şirket Kayıt Tarihi: 25 Ocak 2023 Çarşamba
  Şirket Telefonu: 0.212 727 00 00
  Şirket Web Sitesi: www.archomergroup.com
  Merhabalar,
  Archomer Grubu olarak sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
  Firmamız yaklaşık olarak 50 yıldan beri inşaat sektöründe sayısız yapılara imza atmıştır. Sadece gümüşyaka bölgesinde 200 adet villa inşaatıyla ve gümüşyaka değirmenköy çanta mahallelerinde 15 adet toplu site şeklinde konut projeleriyle insanlarımızı yuva sahibi yaptık. Silivri, m. ereğlisi,çerkezköy, çorlu keza olmak üzere anahtar teslim projelerle müşterilerimize hizmet ettik. Sağlam dürüst temiz çalışan ekibimizle işlerimizi hızlı ve bir o kadar titiz düzenli olarak yapmaktayız. Sizlerin de Anahtar teslim yapılarınıza talibiz. Her türlü mimarlık mühendislik işlemleri, proje ve resmi evrakların da takibini firmamız üstlenmektedir. deneyimli mimar ve mühendis arkadaşlarımız yapıların 3 boyutlu görsselini videosunu hazırlayıp sizden onay almadıkça inşaata ilk kazmayı vurmuyoruz. Tüm inşaat sürecini beraber konuşup hesap çıkarıyor ve kar oranını ise pazarlık yapmak üzere sizinle konuşuyoruz.tüm açıklık ve şeffaflık ile süreci beraber yönetiyoruz. yapmış olduğumuz yüzlerce eserden sizlere örnekler gösterip gerektiği takdirde inşaatını teslim ettiğimiz ailelerle sizleri görüştürüyoruz. memnun kalıp kalmadıklarını buyurun onlar söylesin. Unutmayınız, malzeme seçimi sizin bütçeniz belirleyecektir. Bizim burada yaptığımız iş, işçilik ve mimari mühendislik çalışmalarıyla para kazanmaktır. müteahhitlerden farkımız sizin cebinizden çıkan ekstra paraları tekrar sizin cebinize koymak.
  ÖzSilivri İnşaat ve emlak a.ş. 2018 yılında modern çağa ayak uydurmak ve global firmalarla belirli anlaşmalar yapmak, işbirliğini artırmak adına isim değişikliğine gitmiştir. Yeni yapılanan firmamız Archomer Group adı ile özellikle yabancı sermayelerle ortak projelere imza atmıştır. detaylı bilgiler resmi web sitesinde mevcuttur.
  Archomer Group İnşaat sektöründe yenilikçi modern akıllı ev ve teknolojiyi yakından takip ederek sizleri modern yaşama alanına kavuşturuyor. topraktan villa satışları, bitmiş halde villa satışları, daire satışları sizleri bekliyor. Gümüşyakada toplu villa satışlarına başlanmış ve kısa sürede villaların yüzde 70 i lansmanda satılmıştır. Yeni projelerde sizleri de görmek dileğiyle.
 • (SERKAN ÇOLAKOĞLU)

  tomurcuk sokak abide sit 9/ı Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul
  İSTANBUL - ŞİŞLİ - MECİDİYEKÖY
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 4 Aralık 2022 Pazar
  Şirket Telefonu: 0.544 441 05 51
  Şirket Web Sitesi: www.icolakoglu.com.tr
  içolakoğlu,çolakoğlu
 • (OSMAN BEY)

  Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sk. No:1 Perpa Ticaret Merkezi 13.Kat A Blok No.2105/D Okmeydanı 34384 Şişli/İstanbul Okmeydanı, Şişli, İstanbul
  İSTANBUL - ŞİŞLİ - OKMEYDANI
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 1 Kasım 2022 Salı
  Şirket Telefonu: 0.212 210 72 75
  Şirket Web Sitesi: https://www.parksansport.com.tr/
  Sitemizden çok amaçlı spor sahaları maliyeti, çok amaçlı spor sahaları ölçüleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu amaçla PARKSAN Sport; birikimli uzmanlarıyla projelendirme, planlama ve uygulama yapmaktadır. Ayrıca Spor Sahaları , Çocuk Oyun Grupları , Çocuk Oyun Parkları, Yürüyüş Yolları , Koşu yolları, Bisiklet yolları vb. Alanlarda Kauçuk Zemin Kaplama ve Yerinde Dökme Kauçuk Uygulamaları Yapmaktadır . Bununla birlikte Basketbol sahası maliyeti, Voleybol Sahası maliyeti, Tenis kortu maliyeti, Tenis Sahası maliyeti, Hentbol Sahası maliyeti hakkkında da bizden bilgi alabilirsiniz. Yeni projelerinizde birlikte çalışmak dileğiyle.
 • Yeni Sahra Mah. Çevik Sok. No:8 K:3 Yenisahra Ataşehir, İstanbul
  İSTANBUL - ATAŞEHİR
  Cephe Kaplama, Dekorasyon İşleri, İskele ve Kalıp Sistemleri, İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar, Tadilat Bakım Onarım İşleri, Tavan Kaplama, Yapı Elemanları ve Profilleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 10 Şubat 2015 Salı
  Şirket Telefonu: 0.216 540 75 72
  Şirket Web Sitesi: www.dicleliyapi.com
  Firmamız hem yurt içi hemde yurt dışında taşeronluk hizmetleri, Kalıp, Duvar, Demir, şap seramik sıva işçilik, seramik fayans döşeme işleri, alçı alçıpan kartonpiyer tavan işleri, mantolama, taş yünü mantolama, ısı yalıtımı, su yalıtımı , inşaat işleri yapmaktadır.
 • İncirli Dede Cad. No:4 Divan plaza Kat:22 No:22 Cumhuriyet, Şişli, İstanbul
  İSTANBUL - ŞİŞLİ - CUMHURİYET
  İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Yapı Elemanları ve Profilleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 12 Nisan 2022 Salı
  Şirket Telefonu: 0.850 885 11 33
  Şirket Web Sitesi: efekentseldonusum.com
  Firmamız 2015 yılından beri İstanbulda da su yalıtımı, epoksi zemin kaplama, dekorasyon işleri, kentsel dönüşüm işleri üzerine hizmet vermektedir.
  Kentsel dönüşüm olarak eski yıpranmış ömrünü doldurmuş binalarınız, temelden anahtar teslim olarak yapılıp teslim edilmektedir. Temel izolasyonu, perde beton izolasyonu, pvc geomebran uygulama, teras izolasyonu, çatı izolasyonu, havuz izolasyonu, ıslak zemin izolasyonu, depo izolasyonu, poliüretan köpük uygulamaları, polyuera yalıtım, poliüretan enjeksiyon sistemi uygulamaları, yaptığımız işlerdendir.
 • (GÖRKEM GÖK)

  Kavaklı Mah. Zağanos Paşa Sk. No:65/2 Beylikdüzü/İstanbul Beylikdüzü, İstanbul
  İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 11 Nisan 2022 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 853 57 30
  Şirket Web Sitesi: www.ugurgayrimenkul.com.tr
  Uğur İnşaat Gayrimenkul , kuruluş tarihinden bu yana, değişimleri sürekli takip eden, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerinin en kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını sağlayan gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Tecrübelerimizi , dinamik satış kadromuz , anlaşmalı alt acentalarımız ve geniş müşteri portföyümüz ile birleştirerek size en iyi hizmeti sunmaktayız.
 • Atatürk MAh. Alemdağ Cad. No:105/4 D:7 Dudullu, Ümraniye, İstanbul
  İSTANBUL - ÜMRANİYE - DUDULLU
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 30 Ocak 2022 Pazar
  Şirket Telefonu: 0.216 328 95 58
  Şirket Web Sitesi: https://www.zilifleryapi.com/
  zilifler yapı ümraniye bölgesinde inşaat hizmeti vermektedir.
 • (İBRAHİM ÇİÇEK)

  Çilingir Mah. Sündüs Sokak No:13 Arnavutköy, İstanbul
  İSTANBUL - ARNAVUTKÖY
  Hazır Beton ve Beton Malzemeleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık, Yapı Elemanları ve Profilleri, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları, Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları,
  Şirket Kayıt Tarihi: 20 Aralık 2021 Pazartesi
  Şirket Telefonu: 0.212 683 10 04
  Şirket Web Sitesi: www.hurtasbeton.com
  Firmamızın temeli 1986 yılında İstanbul'da Nebioğlu İnşaat olarak başladı ve beton boru sektöründe 1996 yılına kadar en iyi hizmeti vermeye çalışırken aynı zamanda sektöre tecrübeli personeller kazandırdı. 1996 yılından sonra Hürtaş İnşaat adıyla revize edilip müşterilerine daha teknolojik makinalarla üretilen ürünleri sunmaya başlamıştır ve müşteri portföyünü büyütmüştür.

  Yöneticileri, personelleri ve çalışanlarıyla kalitede ve müşteri memnuniyetinde sınır tanımamayı benimseyen anlayışıyla daima ilerlemekte ve hızla büyümektedir. Altyapı grubunun yanı sıra çevre düzenleme ürünlerini de büyük titizlikle ve kalitede üreten firmamız müşterilerinin istek ve önerilerini dikkate almış, dostluk sağlamış ve devamlılığını başarmıştır.

  Türkiye'de devrim yaratan projelere ürünler vermeyi başarmış ve markalaşmak yolunda hızla adımlar atmıştır.
 • ŞEHİT YARBAY CESUR CADDESİ NO:16/B Şirinevler, Bahçelievler, İstanbul
  İSTANBUL - BAHÇELİEVLER - ŞİRİNEVLER
  Müteahhitlik Hizmetleri, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık,
  Şirket Kayıt Tarihi: 22 Ekim 2021 Cuma
  Şirket Telefonu: 0.532 598 06 90
  Şirket Web Sitesi: www.decoriumdekor.com.tr
  Deklarasyon, tamir, tadilat, mantolamada ve ince işlerde çözüm ortağınız.
 • İnkilap Mah. Yelkenciler Sk. Sofistanbul B Blok. No:8/11 K:3 ÜMRANİYE/İSTANBUL İnkilap, Ümraniye, İstanbul
  İSTANBUL - ÜMRANİYE - İNKİLAP
  Müteahhitlik Hizmetleri,
  Şirket Kayıt Tarihi: 14 Eylül 2021 Salı
  Şirket Telefonu: 0.555 195 22 75
  Şirket Web Sitesi: www.alkilicgrup.com.tr
  ALKILIÇ GRUP ; sektöründe Hastane, Cami, Konut, İşyeri, Tatil Köyleri, Kooperatif, Villalar, Aş Evleri, Spor Tesisleri, gibi birçok alanda yaklaşık 1000’ün üzerinde Projeye imza atmış olup, Müteahhitlik alanında yine Konut, İşyeri, Taahhüt İşleri, Kat Karşılığı Projeler, Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait ihaleler sonucu alınmış projeler de birçok uygulamanın sahibidir. Alkılıç Grup, sektöründe çalışmaları ile bir marka konumunda olup, Yönetim Kurulu Başkanımız, Mimar İrem ALKILIÇ tır.
  Şirketimiz, şu sırala devam eden şantiyelerimizle birlikte İstanbul ilimizde birçok prestij projelere imza atmak üzere çalışmalarını tamamlamış olup, sözleşme aşamasındadır. Alkılıç Grup, sektörün de kurumsal yapısı ile tüm üretim alanlarında kaliteden ödün vermeden sektöründe sahip olduğu konumunu muhafaza ederek yükselmeyi kendine misyon edinmiştir.
  Alkılıç Grup, bünyesinde lisans ve ön lisans eğitimi almış, mimar, mühendis, tekniker uygulama elemanları, ofis çalışanları ile birlikte çalışmalarını sürdüren uzman bir kadroya sahip olup, Ümraniye’deki şirket merkezinde faaliyetlerine devam etmektedir.