PREFABRİK YAPILAR

Prefabrik Yapılar

sektörüne ait

firmalar

burada yer alıyor.
  • Firma Adı
  • (CUNEYT OZTURK)

    KONAKLAR MAHALLESI AKASYALI SOKAK NO:9/1 4.LEVENT Levent, Beşiktaş, İstanbul
    İSTANBUL - BEŞİKTAŞ - LEVENT
    Müteahhitlik Hizmetleri, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 8 Eylül 2011 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.212 269 79 70
    Şirket Web Sitesi: www.cyapi.com.tr
  • (GANİM EMRE SAHİL)

    Kanatlı Mah. Türkmenbaşı Cad. Gözde Apt. 25/2 Antakya, Hatay
    HATAY - ANTAKYA
    Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 8 Eylül 2011 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.326 215 50 99
    Şirket Web Sitesi: www.sahilmimarlik.com.tr
  • (SERHAN ÖZCANDAN)

    türkmenbaşı bul.no24 Çukurova, Adana
    ADANA - ÇUKUROVA
    Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 5 Eylül 2011 Pazartesi
    Şirket Telefonu: 0.322 435 80 43
    Şirket Web Sitesi: sertaşinşaat.com
  • KÜÇÜKSU CADDESİ NO 141/1 İnkilap, Ümraniye, İstanbul
    İSTANBUL - ÜMRANİYE - İNKİLAP
    Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar, Sıhhi Tesisat Elemanları,
    Şirket Kayıt Tarihi: 3 Eylül 2011 Cumartesi
    Şirket Telefonu: 0.216 630 31 42
    Şirket Web Sitesi: www.eksenspot.com
  • GAZİLER CAD GAZİLER İŞ MERKEZİ D BLOK GIDA CARŞISI İZMİR Basmane, Konak, İzmir
    İZMİR - KONAK - BASMANE
    Cephe Kaplama, Dekorasyon İşleri, Müteahhitlik Hizmetleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 31 Ağustos 2011 Çarşamba
    Şirket Telefonu: 0.232 459 09 12
    Şirket Web Sitesi:
  • (SALİM AKSOY)

    atatürk cad no:13 Kepez, Merkez, Çanakkale
    ÇANAKKALE - MERKEZ - KEPEZ
    Dekorasyon İşleri, Diğer Sektörler, İskele ve Kalıp Sistemleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 28 Ağustos 2011 Pazar
    Şirket Telefonu: 0.286 218 05 08
    Şirket Web Sitesi: www.otoemlak.com
  • Üniversite Mah. Namık Çiftçi Cad. No:94 ( Bölge Camii Karşısı ) Elazığ / Merkez Merkez, Elazığ
    ELAZIĞ - MERKEZ
    Kapı Pencere Sistemleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 27 Ağustos 2011 Cumartesi
    Şirket Telefonu: 0.424 238 48 47
    Şirket Web Sitesi: www.akzadizayn.com
  • altayçeşme mah. inciler sok.no:3 Altayçeşme, Maltepe, İstanbul
    İSTANBUL - MALTEPE - ALTAYÇEŞME
    Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar, Zemin Döşeme ve Yer Kaplamaları,
    Şirket Kayıt Tarihi: 25 Ağustos 2011 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.216 457 09 99
    Şirket Web Sitesi:
  • (YUNUS ŞENSOY)

    mücahitler cad. mithatpaşa mah. 58071 sk. no:55 Seyhan, Adana
    ADANA - SEYHAN
    Hazır Beton ve Beton Malzemeleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 24 Ağustos 2011 Çarşamba
    Şirket Telefonu: 0.322 459 04 05
    Şirket Web Sitesi: www.cukurovaprefabrik.com
  • 1. ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİ 4. CADDE Merkez, Malatya
    MALATYA - MERKEZ
    Müteahhitlik Hizmetleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 23 Ağustos 2011 Salı
    Şirket Telefonu: 0.422 323 37 57
    Şirket Web Sitesi: www.mabimssan.com.tr
  • (YUSUF KARA)

    İstiklal Cad. No:93 Güneşli Evren, Bağcılar, İstanbul
    İSTANBUL - BAĞCILAR - GÜNEŞLİ EVREN
    Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 23 Ağustos 2011 Salı
    Şirket Telefonu: 0.212 474 88 46
    Şirket Web Sitesi: www.kohrega.com
  • (TEMEL ÖNDER)

    Başıbüyük Mh. Camialtı Sk. No:25 Zümrütevler, Maltepe, İstanbul
    İSTANBUL - MALTEPE - ZÜMRÜTEVLER
    Çatı Kaplama, Diğer Sektörler, Prefabrik Yapılar, Yangın Söndürme ve Önleme,
    Şirket Kayıt Tarihi: 22 Ağustos 2011 Pazartesi
    Şirket Telefonu: 0.216 421 25 55
    Şirket Web Sitesi: www.ondermetal.net
  • (ENİS CANGÜL)

    Yeni sanayi sitesi 47.sok No 102 Merkez, Balıkesir
    BALIKESİR - MERKEZ
    Kapı Pencere Sistemleri, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 21 Ağustos 2011 Pazar
    Şirket Telefonu: 0.266 246 29 18
    Şirket Web Sitesi: www.egemenmerdiven.com
  • (NEVZAT MISIR)

    Çiçek suyu Cad. no:89 Yeşilpınar, Eyüp, İstanbul
    İSTANBUL - EYÜP - YEŞİLPINAR
    Müteahhitlik Hizmetleri, Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 18 Ağustos 2011 Perşembe
    Şirket Telefonu: 0.212 493 20 60
    Şirket Web Sitesi: fimsan.com
  • ÖMERAĞA MAH. FETHİYE CAD. ÖZTALAY İŞ HANI K:2/188 İzmit, Kocaeli
    KOCAELİ - İZMİT
    Cephe Kaplama, Peyzaj ve Çevre Düzenleme, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 17 Ağustos 2011 Çarşamba
    Şirket Telefonu: 0.262 331 91 73
    Şirket Web Sitesi: www.gokcelikprefabrik.com
  • (AKSÜT)

    Merkez çifte havuzlar caddesi Zer sanayii sitesi Civelek han NO:13 Bayrampaşa İstanbul Maltepe, Zeytinburnu, İstanbul
    İSTANBUL - ZEYTİNBURNU - MALTEPE
    Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 16 Ağustos 2011 Salı
    Şirket Telefonu: 0.212 482 19 55
    Şirket Web Sitesi: www.aksutkazan.com
  • (MEHMET GÜNEŞ)

    TIRMIL SANAYİ SİTESİ A-A1 BLOK NO:5 AKDENİZ/MERSİN Akdeniz, Mersin
    MERSİN - AKDENİZ
    Cephe Kaplama, Kapı Pencere Sistemleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 16 Ağustos 2011 Salı
    Şirket Telefonu: 0.324 232 41 92
    Şirket Web Sitesi: www.gunesyapiotomasyon.com
  • Hamidiye M. Ulubatlı Hasan C. Kürkçü S. 32/2 Çekmeköy, İstanbul
    İSTANBUL - ÇEKMEKÖY
    Çatı Kaplama, Prefabrik Yapılar, Yazılım ve Teknik Destek,
    Şirket Kayıt Tarihi: 16 Ağustos 2011 Salı
    Şirket Telefonu: 0.505 507 04 18
    Şirket Web Sitesi: www.statikprojeofisi.com
  • Eski Cerrah yolu İnegöl N:2 İnegöl, Bursa
    BURSA - İNEGÖL
    Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 15 Ağustos 2011 Pazartesi
    Şirket Telefonu: 0.224 712 30 37
    Şirket Web Sitesi: www.inegolinsaat.net
  • (AYŞE YATAĞAN)

    Cumhuriyet Mah. Gökalan Mevkii Çevreyolu Üzeri Karaçulha/FETHİYE/MUĞLA Karaçulha, Fethiye, Muğla
    MUĞLA - FETHİYE - KARAÇULHA
    Çatı Kaplama, Prefabrik Yapılar,
    Şirket Kayıt Tarihi: 12 Ağustos 2011 Cuma
    Şirket Telefonu: 0.252 635 85 75
    Şirket Web Sitesi: www.tunaprefabrik.com