Dicle Vadisi Peyzaj Planlama Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Dicle Vadisi Peyzaj Planlama Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı
TC Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı tarafından açılan Dicle Vadisi Peyzaj Planlama Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.

Ödüller:

1.ÖDÜL (6 sıra nolu proje)

Ekipbaşı: Devrim ÇİMEN
Mimar ve Kentsel Tasarımcı- ODTÜ

Sertaç ERTEN
Şehir Plancısı ve Kentsel tasarımcı- ODTÜ

Sinan BURAT
Peyzaj Mimarı- Ankara Üniversitesi

Danışmanlar:


Sultan GÜNDÜZ
Peyzaj Mimarı- Ankara Üniversitesi

Sinan ÖZDEN
Şehir Plancısı- ODTÜ

Ercan ÇİTİL
Çevre Yüksek Mühendisi- YTÜ

Yardımcılar:


Güray KARABAĞLI
Mimar- DEÜ

Esra YAVUZDEMİR
Şehir Plancısı- YTÜ



2.ÖDÜL. (23 sıra nolu proje)


Ekipbaşı: Sunay ERDEM
Peyzaj Mimarı ve Ankara üniversitesi

Günay ERDEM
Yüksek Mimar- Gazi Üniversitesi- ODTÜ

Mehmet Nazım ÖZER
Şehir Plancısı- Gazi Üniversitesi

Danışmanlar:

Serpil ÖZTEKİN ERDEM
Peyzaj Mimarı- Ankara Üniversitesi

Doç. Dr. Alper ÇABUK
Peyzaj Mimarı- Anadolu Üniversitesi

Yardımcılar:

Nihat EYCE
Öğrenci- Gazi Üniversitesi Mim. Fak.

Meltem KAYMAKOĞLU
Peyzaj Mimarı- A. Ü.

Gözde TÖREYEN
Peyzaj Mimarı- A. Ü.

Pınar ÖZYILMAZ
Peyzaj Mimarı- A. Ü.

Adnan AYTUĞLU
Öğrenci- Anadolu Üniversitesi Mim. Fak.

Aydagül İPEK
Peyzaj Mimarı- A. Ü.



3.ÖDÜL. (10 sıra nolu proje)

Ekipbaşı: Murat BEKTAŞ
Peyzaj Mimarı - Ankara Üniversitesi

Ahmet Özer KARAASLAN
Mimar- YTÜ

Alper BİÇER
Kent Plancısı- Gazi Üniversitesi

Danışmanlar:
Adnan GÖDEK
İnşaat Mühendisi

Özlem BEKTAŞ
Biyolog

Yardımcılar:
Abdullah AKGÜNDÜZ
3D MAX Uzmanı

Metehan KOYAŞ
3D MAX Uzmanı

İzzet Timur YARDIMCI
3D MAX Uzmanı



1.MANSİYON (4 sıra nolu proje)


Ekipbaşı :Elif ERDİNE
Mimar-İTÜ

İlter ARIKAN
Peyzaj Mimarı-Ç.Ü.

Enver YILMAZ
Şehir Plancısı-G.Ü.

Danışman:

Yevgeniy BEYLKİN
Y.Mimar-Syracuse University

Margarita Yordonava VALOVA
Y.Mimar-Univ.of Arch.Civil Eng.

and Geodesy

Cevdet BASKIN
İnşaat Mühendisi



2.MANSİYON. (5 sıra nolu proje)


Ekipbaşı :Nimet AYDIN
Y.Mimar-G.Ü.-ODTÜ

Kezban DÜZDAĞ
Peyzaj Mimarı-Ankara Ü.

Nalan AYGÜL
Şehir Plancısı-ODTÜ

Danışman:



Beyhan BUTTANRI
Y.İnşaat Mühendisi-Anadolu Ü.-İTÜ

Yardımcılar:


Burcu POYRAZOĞLU
Mimar-ODTÜ

Ali DÜZDAĞ
Mimar-İTÜ

Kumru ALPAYDIN
Mimar-Anadolu Ü.

Gizem ALTIKULAÇ
Mimar- Yeditepe Ü.

Mevlüde GERVAN
Mimar-KTÜ

Seda AYDIN
Mimar- KTÜ

Gülcan KAYA
Mimar-Gazi Ü.


3.MANSİYON. (2 sıra nolu proje)


Ekipbaşı :Dr.Tülay AYAŞLIGİL
Peyzaj Mimarı-Ankara Ü.

Mesut ÇİFTÇİ
Şehir Plancısı-YTÜ

Gökhan Alper YEDİKARDEŞ
Mimar-YTÜ

Tülay TOZAR
Peyzaj Mimarı-İstanbul Ü.

Danışman:


Ali PARSA
Su ve Altyapı Mühendisi

Yardımcılar:

Caner BİNGÖL
Şehir Plancısı-YTÜ

Hande GÜNER
Mimar-YTÜ


4.MANSİYON. (8 sıra nolu proje)

Ekipbaşı :Ervin GARİP
Yüksek Mimar-İTÜ

S.Banu BAŞESKİCİ GARİP
Yüksek Mimar-İTÜ

Esra ÖZBEK
Yüksek Mimar-İTÜ

Alev ÖZKAN
Şehir Plancısı-İTÜ

Güçlü VARLIK
Peyzaj Mimarı-İstanbul Ü.


5.MANSİYON. (14 sıra nolu proje)

Ekipbaşı :Merih Feza YILDIRIM
Mimar-DEÜ

Serdar USLUBAŞ
Mimar-DEÜ

Ramazan AVCI
Mimar-DEÜ

Mesut YÜKSEL
Şehir Plancısı-DEÜ

Vedat ATEŞ
Şehir Plancısı-DEÜ

Orhan DEMİREL
Peyzaj Mimarı-AÜ

Hamdullah KAYA
Mimar-Dicle Ü.

Seden CİNASAL
Mimar-Gazi Ü.

Danışmanlar:

Samet HALICI
Ziraat Mühendisi-Atatürk Ü.

Ahmet ORDU
İnşaat Müh.-İTÜ

Erkan HALICI
Peyzaj Mimarı-Ankara Ü.

Yardımcılar:

Pınar AY


İsmail Ertuğrul AVCI


Erdal GÜMÜŞ


SATINALMA. (1 sıra nolu proje)


Ekipbaşı :Cem GÜRAY
Y.Mimar-İTÜ

Dr.Ceyhan YÜCEL
Şehir Plancısı-İTÜ

Çağrı AYAN
Peyzaj Mimarı-KTÜ

Danışmanlar:

Hasan AKKAR
Y.İnşaat Mühendisi-İTÜ

Yardımcılar:

Özlem SÜMENGEN
Y Mimar- İTÜ

Ezgi TÜRK
Öğrenci-YTÜ Mimarlık Bölümü


SATINALMA. 3 sıra nolu proje

Ekipbaşı :Doç.Dr.Ayhan USTA
Y.Mimar-KTÜ

Prof. Dr.Gülay USTA
Y.Mimar-KTÜ

Ali Kemal ŞEREMET
Mimar-KTÜ

Engin AKTAŞ
Y.Peyzaj Mimarı-KTÜ

Adem ALTINTAŞ
Şehir Plancısı-KTÜ

Danışmanlar:

Osman ÜÇÜNCÜ
Y.İnşaat Mühendisi

Fachhochschule Darmstadt

Yardımcılar:


N.Atakan Palaşoğlu
Öğrenci-KTÜ Mimarlık Bölümü

Kadir UYANIK
Öğrenci-KTÜ Mimarlık Bölümü

Abdullah ÇIKRIKÇI
Öğrenci-KTÜ Mimarlık Bölümü

Sıdık GÜVENDİ
Öğrenci-KTÜ Mimarlık Bölümü

Çetin AYIK
Öğrenci-KTÜ Mimarlık Bölümü


SATINALMA. (9 sıra nolu proje)


Ekipbaşı :Bahriye Gönül TANMAN
Y.Mimar-DEÜ

Keriman Dilek BERBEROĞLU
Mimar-DEÜ

Melis Billur TOLON
Peyzaj Mimarı-AÜ

Şeyda AKKAN
Y.Mimar-GÜ

Arzu Özlem ALPASLAN
Şehir Plancısı-GÜ

Danışmanlar:

Nedim SAĞLAM
Jeoloji Mühendisi-AÜ

Yardımcılar:

Çiğdem YILMAN
Mimar

Nur DURMAZ
Mimar

Elif ZİLAN
Mimar

Tuba KALDIRIM
Öğrenci- Mimarlık Bölümü

Erdem KILIÇ
Öğrenci- Mimarlık Bölümü

Elif GÜLE
Öğrenci- Mimarlık Bölümü

Onur TATVER
Öğrenci- Grafik Tasarım Bölümü

SATIN ALMA. (11 sıra nolu proje)

Ekipbaşı :Sevdan TEBER
Şehir Plancısı-ODTÜ

Çiğdem HACIOĞLU
Şehir Plancısı-GÜ

Şükran TUNA ÖZAYDINLIK
Şehir Plancısı-ODTÜ

Serhat CELEP
Şehir Plancısı-ODTÜ

Ümit Tarık YAŞAR
Peyzaj Mimarı-BİLKENT Ü.

Onur Basri ÇAMURLU
Y.Peyzaj Mimarı-BİLKENT Ü.

Zafer PARLAK
Peyzaj Mimarı-BİLKENT Ü.

Salih KARATEPE
Mimar-ODTÜ

Hulusi SITKI
İnşaat M Mimarlar Odası

inşaat ve yapı haberleri

26.03.2007
  • reklam alanı
  • Prefabrik Ev
  • su kaçağı
  • web tasarım
  • pelsan
  • Halı Yıkama
  • firma rehberi
Copyright © 2013, InsaatFirmalarim.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Firma Ekle