SU ARITMA CİHAZI VE VE SU ARITMA FİLTRELERİ

 • Firma Adı:
  SU ARITMA CİHAZI VE VE SU ARITMA FİLTRELERİ
 • Yetkili Kişi:
  İ.GÜLTEKİN ALPAR (İmalat Müdürü)
 • Cep Telefonu:
  05452960301
 • Adres:
  GİYİMKENT SİTESİ 16.SKÇ NO:61, 34235, Oruç Reis, Esenler, İstanbul,
 • Şehir:

  İstanbul

 • Telefon:
  0.212 438 50 05 - 0.212 438 50 03 - 0.212 438 50 04
 • Faks:
 • E-Mail:
  impasaritma@gmail.com
 • Web:
  www.suaritmacihazi.org
 • Firmamız Hakkında
 • Mükemmele yolculuk.

  Bir hayal, bir hedef ve vazgeçmeyen bir azim
  Yenilenen, sürekli büyüyen adil hareketin düşleri
  Bilgi ile deneyimi, teknoloji ile insan gücünü birleştiren bir vizyon
  Sufim işte bu duygularla mükemmele yolculuğunu adaletli bir şekilde durmaksızın sürdürüyor

  Firmamız, 1987 yılında SEKMAS adı altında ambalaj piyasasında faaliyetlerine başlayarak üretimle ticari hayata girmiştir.1995 yılında dünyaya açılarak ambalaj matba ürünleri alanında ihracat yapmıştır. Bu aşamadan sonra değişik ürün kategorilerinde ithalat işlemlerine de başlamıştır.

  2002 yılında IMPAŞ AMBALAJ SAN TIC LTD.STI yi kurarak, ticari faaliyetlerine kaldığı yerden daha da büyüyerek ambalaj piyasasında hak ettiği yere gelmiş ve bu piyasada sağladığı güven unsurunu, adı ile bütünleştirmeyi başarmıştır. Her türlü kağıt ve kağıttan oluşan ambalaj oluklu mukavva, koli, ofset baskılı kutu stand gibi hizmetlerle müşterileri arasında kaliteli malzeme ve kaliteli hizmet alışkanlığı sağlamış ve bu konuda sayılı firmalar arasında kendini her zaman ön plana çıkarmayı başarmıştır.

  IMPAŞ Bu aşamada inşaat alanında çalışmalarını artırarak, laminat parke, pvc, yer döşemesi ve duvar kağıdı ithalatı yaparak, piyasada önemli bir yer edinmiştir. Ayrıca bu ürünlerin uygulamasında dekorasyon üzerine projeler üreterek gayrimenkul alanında önemli çalışmalara imza atmıştır.

  Elektrik-Elektronik alanında binaların altyapılarında kullanılan elektrik-elektronik parçaları ve benzeri ürünlerin ithalatını yaparak, bazı alanlarda montaj ve üretim ile ön plana çıkmıştır.

  Özellikle ülkemizin sıkıntılarından olan su ve arıtma sistemleri üzerine yoğunlaşarak bu alanda son teknoloji olan ters osmoz tezgah altı ve üstü su arıtma uv uf filtrasyon sistemleri üzerine geniş çaplı ithalat ve üretim safhalarına girmiştir.

  İmpaş inşaat su arıtma Ltd. Şti. su-atıksu arıtımı konusunda faaliyet gösteren taahhüt ve toptan satış firmasıdır. Bu bağlamda değişik kapasitelerde tam otomatik veya manuel tesisler kurar, su-atıksu arıtımında kullanılan ekipmanlar ve kimyasallar temin eder. İmpaş, Sufim, Aquawim olarak arıtma sistemleri dizaynında başlangıç noktası olarak hamsu veya atıksu karakterizasyonunu belirler ve müşterinin istekleri doğrultusunda en son ve gelişmiş arıtma teknolojilerini kullanarak en uygun prosesi belirler. Belirleme sürecinde bilgisayar destekli programlar, laboratuar çalışmaları ve pilot tesislerden faydalanılır. Çalışma sonucunda en uygun, sistem fiyat ve işletme maliyeti ekonomik proses seçilmiş olur. Tüm projelerin proses seçimi, dizaynı, montajı ve işletmeye alınma aşaması mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Firmamız ayrıca, su alanında doğal kaynaklarımızın değerlendirilmesinde önarıtma pet şişirme ozonlama dolum ve paketleme olarak komple bir tesisi, inşaatı ve depolarıyla birlikte anahtar teslimi istenilen kapasitede kurarak teslim eder.

  IMPAS SAN TİC LTD.ŞTİ olarak geçmişten günümüze sağladığımız kaliteli hizmet ve güven unsurlarını, göstermiş olduğumuz özen ve dikkati, bu piyasanın vazgeçilmezleri arasına koyup elektronik inşaat ambalaj eğitim ziraat ve bilişim sektörlerinde bu çizgimizi koruyarak size hizmet etmeye devam etmekteyiz.

 • Kayıt tarihi: 19 Nisan 2014 Cumartesi
 • Bu sayfa 1561 defa görüntülenmiştir.
Firma Etiketleri
bms filitre,aqualine su arıtma cihazı fiyatları,sanayi su arıtma cihazları,spring water su arıtma cihazı,kuyu suyu arıtma,aqualine su arıtma,spring water su arıtma cihazları,spring water su arıtma sistemleri,bina girişi arıtma cihazları cihazı,spring water su arıtma fiyatları,aura aqualine,aqualine su arıtma sistemleri,endüstriyel arıtma cihazları,spring water,filitre,spring water su arıtma filtre,su filitresi,bms arıtma fiyatı,tam otomatik yumuşatma sistemleri,aqualine su arıtma cihazı,sanayii su arıtma,arıtma cihazı fiyatı,spring water su arıtma,depo vanası,aqualine arıtma,aqualine filitre,bms su,arıtma,bms su arıtma fiyatı,sanayi tipi su arıtma,aqualine su arıtma fiyatları,bms arıtma cihazı,endüstriyel su arıtma,filtre,spring water arıtma cihazları fiyatları,aqualine,aqualine cihazları,aqualine su arıtma cihazları,su arıtma filtresi,filtre anahtarı,aktif karbon filtresi,bms su arıtma cihazı fiyatları,aqualine arıtma cihazları fiyatları,ihlasın arıtma cihazı,multi media kum filtresi,su arıtma,aqualine su arıtma filitre,aqualine su arıtma fiyatı,bms arıtma,spring water aqualine,ındustrial water treatment,spring water arıtma,fiyatları arıtma cihazı,aura,bms su arıtma,spring water su arıtma filitre,spring water arıtma cihazları,cihazları cihazı,fiyatı spring water spring water aqualine,bms su arıtma filitre,aqualine su,su arıtma cihazları,bina girişi su arıtma sistemleri,spring water filitre,bms filtre,fiyatları fiyatı hat alma,spring water filtre,aqualine arıtma cihazları,arıtma arıtma cihazları,spring water su,kum karbon yumuşatma arıtma fiyatlar,osmosis reverse,arıtma cihazları fiyatları,aqualine su arıtma filtre,ultraviole,spring water su arıtma cihazı fiyatları,bina arıtma cihazı,bms su arıtma sistemleri,bms su arıtma cihazları,bms su arıtma filtre,spring water su arıtma fiyatı,fiyatı aura aura aqualine,su arıtma cihazı fiyatı,bms arıtma cihazları fiyatları,sanayi su arıtma,su arıtma cihazı,aqualine filtre,bms su arıtma fiyatları,bms arıtma cihazları,aqualine arıtma fiyatı,cihazı,spring water arıtma cihazı,spring water arıtma fiyatı,aqualine arıtma cihazı,bms su arıtma cihazı,
Benzer Firmalar